Versenyfilmek 2020

2020. március 31.

NAGYJÁTÉKFILM:

Akik maradtak -  Magyarország, 2019, operatőr: Marosi Gábor, rendező: Tóth Barnabás

VALAN - Az angyalok völgye - Magyarország, 2019, operatőr: Garas Dániel, rendező: Bagota Béla

The Spy - Norvégia, 2019, operatőr: Anton Mertens, rendező: Jens Jonsson

Crystal Swan - Oroszország, 2018, operatőr: Carolina Costa, rendező: Darya Zhuk

Long Time No See - Franciaország, 2019, operatőr: Olivier Chambon, rendező: Pierre Filmon

Golden Voices - Izrael,  2019, operatőr: Ziv Berkovich, rendező: Evgeny Ruman

STYX - Németország, 2018, operatőr: Benedict Neuenfels, rendező: Wolfgang Fischer

Knuckle City - Dél-afrikai Köztársaság, 2019, operatőr: Willie Nel, rendező: Jahmil xt Qubeka

 

KISJÁTÉKFILM:

Autumn Waltz -  Szerbia, 2019, operatőr: Aleksandar Ramadanović, Director: Ognjen Petković

Két csík - Magyarország, 2019, operatőr: Bántó Csaba, rendező: Dudás Balázs

Moonrise Carcosa  - Hollandia,  2019, operatőr: Christiaan van Leeuwen, rendező: Kevin Tromp 

Casting - Magyarország,  2019, operatőr: Balázs István Balázs, rendező: Csoma Sándor

Mi hermano Juan - Spanyolország,  2019, operatőr: Angel Amorós, rendező: Cristina Martin Barcelona,Maria José Martin Barcelona

Mujer sin hijo - Spanyolország, 2019, operatőr: Jorge Sirvent Cámara, Eva Saiz

Günst ul Vandrafoo/Ráfagas de vida Salvaje-  Spanyolország, 2019, operatőr: Alejandro Buera, rendező: Jorge Cantos

Nameless - Spanyolország, 2019, operatőr: Victor Hugo Martín Caballero, rendező: Juan Carrascal Ynigo,Arturo Artal Lozano

Iceberg Nations - Spanyolország, 2019, operatőr és rendező: Fernando Martín Borlán, 

Animal - Spanyolország, 2019, operatőr: Sara Gallego, rendező: David Velduque

Don’t Pass Through San Bernardino -Mexikó, 2017, operatőr: J. Daniel Zúñiga S., rendező: Hugo Magaña

Other People - Mexikó, 2017, operatőr: Odei Zabaleta Imaz, rendező: Raúl Sebastián Quintanilla

I Want - Mexikó, 2017, operatőr: Luis Montalvo, rendező: Urzula Barba Hopfner

Adele -  Argentina,  2017, operatőr: Georgina Pretto, rendező: Evangelina Montes

Recharge - Lengyelország, 2019, operatőr: Adam Pluciński, rendező: Michał Hytroś

El Monstruo Invisible - Spanyolország, 2019, operatőr: Jairo Iglesias, rendező: Javier Fesser Perez Petinto,Guillermo Fesser Perez

XVII - Bulgária, 2019, operatőr: Rosen Savkov, Director: Radi Stoyanov

Golden Minutes/Auksines Minutes - Litvánia,  2019, operatőr: Vytautas Katkus, Director: Saulius Baradinskas

These Broken Wings - Egyesült Királyság, 2019, operatőr: Arran Busk, rendező: James Schlesinger

 

KÍSÉRLETI FILM:

Fightin Gravity - Magyarország, 2019, operatőr: Zsoldos Dávid, rendező: Ferencz Péter

Hey You - Dánia, 2019, operatőr: Kátai Bence, rendező: Jasper le Clercq

Növekvő - Magyarország, 2019, operatőr és rendező: Sipos Bence

Strength – Egyesült Királyság,  2019, operatőr: Luciana Riso, rendező: Hedvig Ahlberg & Agathe Barbier

Muedra - Spanyolország, 2019, operatőr: Isabel de la Torre, rendező: Cesar Díaz Meléndez