Helyszínek szerint

Délvidék Ház
Május 28. kedd 17:00 ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ
ROSSZ VERSEK / Versenyprogram, nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 28. kedd 20:00
LÁNY / Versenyprogram, nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 29. szerda 9:00
Aprófeszt
Mesefilm válogatás csoportoknak
Május 29. szerda 10:00
A fény mesterei: LIVING THE LITHE - ROBY MÜLLER
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 29. szerda 11:30
Kerekasztal
Beszélgetés a Living the Light - Robby Müller c. film kapcsán Kende János, Szabó Gábor, Pohárnok Gergely, Steve Kovacs operatőrökkel
Május 29. szerda 14:00
Versenyprogram / Kisjátékfilmek / Ignorance is Bliss, Nuclear Shaddows, The Watchkeeping
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 29. szerda 15:15
Versenyprogram / Kisjátékfilmek / Ave Eva, Máscara de cordura, Dark Chamber, Ambi
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 29. szerda 16:15
Beszélgetés az előző két versenyfilm blokk alkotóival, moderátor: Sághy Miklós filmesztéta
Május 29. szerda 17:15
TEGNAP / Versenyprogram, nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 29. szerda 19:15
Beszélgetés a Tegnap c. film alkotóival, moderátor: Sághy Miklós filmesztéta
Május 29. szerda 20:00
AS I FALL / Versenyprogram, nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 29. szerda 21:40
Beszélgetés a film alkotóival, moderátor: Sághy Miklós filmesztéta
Május 30. csütörtök 9:30
Klasszikusok: A LONDONI FÉRFI
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 30. csütörtök 11:40
Workshop: „Ördögi kör egy városi texturában” Rajk László látványtervező előadása a film világáról.
Május 30. csütörtök 14:00
Versenyprogram / Kisjátékfilmek / Húsz, Balázs kamerája, Lerepül a Hülye Fejetek, Downfall
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 30. csütörtök 15:20
Versenyprogram / Kisjátékfilmek / Visite, Under the sun, Petit, Daughterland, Lauretta
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 30. csütörtök 16:30
Beszélgetés az előző két versenyblokk alkotóival, moderátor: Kolozsi László filmkritikus
Május 30. csütörtök 17:30
BLUE KIDS / Versenyprogram, nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 30. csütörtök 18:50
Beszélgetés az alkotókkal, moderátor: Kolozsi László filmesztéta
Május 30. csütörtök 19:15
Versenyprogram / Kísérleti filmek / Csendélet, Iceberg Nations, Exhalación, Life of a Tree, Egy virág története, Hagyaték, Hívő [Egy perc tánc], Benned, Grindcabin
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 30. csütörtök 20:05
Beszélgetés az alkotókkal, moderátor: Kolozsi László filmesztéta
Május 30. csütörtök 21:00
CALIBRE / Versenyprogram / Nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 30. csütörtök 22:40
Beszélgetés, az alkotókkal, moderátor: Kolozsi László író, filmesztéta
Május 31. péntek 10:00
Kerekasztal
Beszélgetés Kovács Istvánnal, a Diák-Oscar nyertes Ostrom c. film rendezőjével. moderátor: Vágvölgyi B. András filmesztéta
Május 31. péntek 11:00
Film-olvasás KÖNYVBEMUTATÓ
Szabó Gábor Filmeskönyv 2 és Muszatics Péter: Bécs, Budapest, Hollywood c. könyvek szerzőivel beszélget Kolozsi László filmesztéta
Május 31. péntek 14:00
Versenyprogram / Kisjátékfilmek / Sinking objects, Skolstartssorg, Héroes, Zombie Time
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 31. péntek 15:15
Versenyprogram / Kisjátékfilmek / Estigma, Wiki, Ley de vida
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 31. péntek 16:15
Beszélgetés az alkotókkal, moderátor: Sághy Miklós filmesztéta
Május 31. péntek 17:00
VOLT EGYSZER EGY SZÍRIA / Versenyprogram / Nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 31. péntek 18:30
Beszélgetés az alkotókkal, moderátor: Sághy Miklós egyetemi oktató, filmesztéta, filmtörténész
Május 31. péntek 19:30
FACADES / Versenyprogram / Nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Május 31. péntek 21:15
BÓNUSZ The Sound, a tavalyi fődíjas operatőr, Joe Cook filmje
The Sound, 16’ A tavalyi fődíjas operatőr, Joe Cook filmje
Június 1. szombat 10:00
Információs vetítés / TRANSINISTRA
Online foglalás, jegyvásárlás:
Június 1. szombat 12:00
Információs vetítés / KÖNNYŰ LECKÉK
Online foglalás, jegyvásárlás:
Június 1. szombat 14:00
GENEZIS / Versenyprogram / Nagyjátékfilm
Online foglalás, jegyvásárlás:
Június 1. szombat 18:00
Klasszikusok
A TANÚ - cenzúrázatlan változat
Belvárosi Mozi Csőke József terem
Május 28. kedd 16:00
Vendégfilmek
A Palicsi Filmfesztivál legjobbjai Le Case Che Erevamo 18’ Air (Vw Golf Iii) 2’ Maskirovka 9’ Les Indes Galantes 6’ The Tasmanian Tiger 13’
Ingyenes vetítés
Május 28. kedd 18:00
Hazai sikerek
A MARTFŰI RÉM
Kísérőfilm: Aki bújt, aki nem (Malter FF)
Május 29. szerda 16:00
Május 29. szerda 18:00
Klasszikusok
SZERELMEM, ELEKTRA
Kísérőfilm: Kötelék (Malter FF)
Május 29. szerda 20:00
Hazai kedvencek
FEHÉR TENYÉR
Kísérőfilm: Kockaember (Malter FF)
Május 30. csütörtök 18.00
Ocsar-blokk
Sisyphus 3’ Maestro 5’ Földiek 27 Susotázs16’ Ostrom 23’
Május 30. csütörtök 20:00
Május 31. péntek 18:00
Május 31. péntek 20:00
Június 1. szombat 16.00
Aprófeszt
MESEVÁLOGATÁS ÓVODÁSOKNAK
Június 1. szombat 17.00
Aprófeszt
MESEVÁLOGATÁS ISKOLÁSOKNAK
Június 1. szombat 18.00
Június 1. szombat 20.00
Szabadtéri Mozi Széchenyi tér
Május 30. csütörtök 17:30
Vendégfilmek
Friss hús (Malter FF)
Május 30. csütörtök 18:00
Vendégfilmek
Družinica (Palicsi FF)
Május 30. csütörtök 20:00
Vendégfilmek
Last Call (Malter FF)
Május 30. csütörtök 20:25
Hazai kedvencek
ANYÁM ÉS MÁS FUTÓBOLONDOK A CSALÁDBÓL
Május 31. péntek 18:00
Vendégfilmek
Banditi U Potrazi Za Mamom
Május 31. péntek 20:00
Zsigmond Vilmos Filmográfia
BÁNK BÁN
Június 1. szombat 16:00
Hazai Kedvencek
LÚDAS MATYI
Június 1. szombat 17:30
Vendégfilmek
Ruins Rider (palicsi FF)
Június 1. szombat 17:50
Filmy Project - Diákfilm
Június 1. szombat 20:00
Klasszikusok
A TANÚ - CENZÚRÁZATLAN VÁLTOZAT
Június 1. szombat 22:00
Hazai Kedvencek
MAGYAR VÁNDOR